Přípravka

Ahoj,

dne 11.1.2014 se naše přípravka pod vedením Míry Červenky již poněkolikáté zúčastnila stříbroskalického poháru v sálové kopané starších přípravek v Sázavě.

Na turnaji se představilo sedm oddílů. Hrálo se systémem každý s každým + zápasy o celkové umístění (1-2, 3-4, 5-6 místo). I přes velmi dobré výkony všech týmů se našim hochům podařilo vybojovat první místo v tomto turnaji. Continue Reading

673 shlédnutí příspěvku

Naši nejmladší fotbalisté se 15.1.2012 zúčastnili halového turnaje příravek v Praze „Na Ovčíně“, který pořádal fotbalový oddíl Kostelec nad Černými lesy.

A nebyla to pouze účast, ale rovnou 1. místo v turnaji,kterého se kromě Ondřejova zúčastnily týmy Radotína, Přišimas a Kostelce nad Černými lesy. Kluci vyhráli všechny zápasy a udělali radost nejen sobě a rodičům, ale také trenérovi Pavlu Faiglovi.

Všem velká gratulace a jen tak dále! :-)

p.s. Fotky z turnaje naleznete v naší fotogalerii

630 shlédnutí příspěvku

8.4.2011 od 17.00

Hřiště: Stříbná Sklaice

Branky:

Trenér: Zdeněk , Pavel

Omluveni: P Jahelka,M Králík,V Krejcárek, S Šmíd.

V nezvyklém čase jsme přijeli do Skalice k prvnímu mistráku. Měli jsme 14 hráčů a to znamenalo, že jsme mohli střídat dle potřeby. Soupeř na tom byl obdobně, počasí nám přálo a nic nebránilo tomu, abychom sehráli hezký zápas.

Je pravda, že s úvodním hvizdem jsme byli zaskočeni hráči soupeře, kteří se vzrůstem spíše podobali žákům, nicméně naši borci se nezalekli a pustili se do soupeře. Bohužel, naše snaha ztroskotávala na fyzicky zdatnějších a herně vyspělejších hráčích Skalice. Z toho také pramenila naše neschopnost udržet, obehrát, nebo dokonce doběhnout soupeře. Ten ze své převahy vytěžil v první půli 4 branky v podstatě po sólových akcích.

Před začátkem druhé půle jsme očekávali, zda soupeř nasadí do hry i své hráče přípravky, kteří se pilně rozcvičovali celý první poločas na druhé polovině hřiště. K naší smůle se tak nestalo a proto i druhý poločas byl v režii soupeře. Náš tým se o přestávce v kabině rozhodl, že neprodá svou kůži jen tak bez boje a to se také na hřišti projevilo, aspoň u některých hráčů. Při důslednějším a těsnějším obsazování  a zároveň při větší tvrdosti v osobních soubojích, začínal mít soupeř problémy. Ne že bychom ho začali přehrávat, ale vypracovali jsme si dvě gólovky, když Vojta utekl po křídle a centroval před bránu. Dobře zahrál Marťas na postu levého obránce a nejvíce sil stál tenhle mač určitě Batyho, který toho odmakal ze všech nejvíc. Tím nechci říci, že by to ostatní odflákli. Ti podali svůj standart. Musím ještě zmínit výkon našeho brankáře. Ten byl po zimní přípravě zralý tak na to , abych ho vykostil!! Pravdou je však taky to, že jeho výkon jde zápas od zápasu nahoru, a pokud udrží nastavený kurs, tak ho nevykostím, ale budeme se Zdeňkem spokojení.

Z druhé půle vytěžila Skalice jen jeden gól a tím vystavila konečný účet, který znamenal její výhru v poměru 5 : 0

Další zápas hrajeme 24.4.2011 ve Světicích od 10.15.

Sestava:

Honza

Damian                                  Vašek

Baty                              Góta                                     Vojta

Adam                                     Marťan

Střídající: Fanda, Pepa, Fíla, Štěpán, Rýša, Jakub

502 shlédnutí příspěvku

Odehráno  1.4.2011 od 18.00 v Čerčanech

Omluveni: P.Jahelka, M.Králík, V.Krejcárek.

Za příjemného počasí a na dobrém terénu jsme nastoupili proti mužstvu Čerčan. Oproti předešlému rozcvičení (při našem prvním přáteláku) toto již probíhalo na přijatelné úrovni a nedohánělo mě do stavu naprosté beznaděje a zoufalství!

Hned v první minutě jsme měli velkou gólovou šanci a to po hrubé  chybě domácího brankáře, leč nedokázali jsme ji využít. To se opakovalo ještě několikrát, ale se stejným efektem z naší strany. Přesto jsme od začátku soupeře přehrávali a naší převahu jsme do poločasu potvrdili 3 góly.

V druhé půli se vše odehrávalo v naší  režii až na jednu soupeřovu šanci, kterou však náš brankář vyřešil. I naše mužstvo mělo několik vyložených tutovek, ale využilo pouze 2.

Náš výkon se o něco zlepšil, přesto se nedá říci, že bychom mohli být spokojení. Pro některé je toto poslední sezóna za přípravku a mělo by to být někde vidět. Doufám, že se nám společnými silami podaří zlepšit náš herní projev a výsledky!!

S výkonem všech jsem v celku spokojen, asi je to naší rozmluvou v kabině před utkáním,všichni hráli to co měli, až na naší levou zálohu, tam to trochu skřípalo, no doufám že naposled!

Další utkání je již MISTROVSKÉ. Hrajeme v pátek ve S.Skalici a výkop je od 17.00.

Sestava

Honza

Kuba                         Vašek

Vojta                         Góďa                         Damian

Baty                          Marťas

Střídající: Pepa, Filip, Ríša,  Adam, Sam

Branky: Kuba 2, Góďa 1, Damián 1, Vojta 1.

Trenér: Pavel

406 shlédnutí příspěvku