Archiv Muži „A“ – 2015/2016

3.třída skupina B – Praha-východ
Trenér: Petr Kölbl

Hráč roku: Jan Kölbl

Hodnocení_2016

# Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Senohraby
26 19 3 4 91:46 60 21
2.
Sokol Pacov
26 14 5 7 64:44 47 8
3.
Sokol Ondřejov
26 13 4 9 46:41 43 4
4.
SK Kamenice
26 12 7 7 82:53 43 4
5.
SK Kostelec n.Č.lesy
26 11 7 8 60:45 40 1
6.
SK Křenice
26 12 4 10 72:61 40 1
7.
FK Říčany B
26 12 4 10 63:56 40 1
8.
Sokol Svojetice
26 10 7 9 49:39 37 -2
9.
SK Mirošovice
26 9 9 8 48:35 36 -3
10.
SK Strančice
26 9 5 12 49:58 32 -7
11.
TJ Mnichovice B
26 10 2 14 54:76 32 -7
12.
Sokol Struhařov
26 7 3 16 42:86 24 -15
13.
SK Všestary
26 6 4 16 47:89 22 -17
14.
FK Radošovice
26 4 4 18 45:83 16 -23
 Rozpis zápasů a výsledky 2015/2016
1. So 22.08. 17:00 Ondřejov – Pacov 2:1 [více]
2. So 29.08. 17:00 Křenice – Ondřejov 0:3 [více]
3. So 05.09. 17:00 Ondřejov – Kamenice 1:1 [více]
4. So 12.09. 17:00 Ondřejov – Všestary 0:0 [více]
5. So 19.09. 16:30 Strančice – Ondřejov 0:2 [více]
6. So 26.09. 16:30 Ondřejov – Struhařov 2:0 [více]
7. So 03.10. 16:00 Svojetice – Ondřejov 2:2 [více]
8. So 10.10. 16:00 Ondřejov – Kostelec n. Č.l. 1:0 [více]
9. So 17.10. 15:30 Radošovice – Ondřejov 1:2 [více]
10. So 24.10. 14:30 Ondřejov – Senohraby 0:1 [více]
11. So 31.10. 14:00 Mirošovice – Ondřejov 0:2 [více]
12. So 07.11. 13:00 Ondřejov – Mnichovice B 1:0 [více]
13. Ne 15.11. 13:30 Říčany B – Ondřejov 1:3 [více]
14. So  26.03. 15:00 Pacov – Ondřejov 4:3 [více]
15. So  02.04. 16:30 Ondřejov – Křenice 3:4 [více]
16. So 09.04. 16:30 Kamenice – Ondřejov 4:1 [více]
17. So 16.04. 17:00 Všestary – Ondřejov 3:1 [více]
18. So 23.04. 17:00 Ondřejov – Strančice 1:3 [více]
19. So 30.04. 17:00  Struhařov – Ondřejov 1:3 [více]
20. So 07.05 10:15 Ondřejov – Svojetice 2:0 [více]
21. So 14.05. 17:00 Kostelec n. Č.l. – Ondřejov 0:0 [více]
22. So 21.05. 17:00 Ondřejov – Radošovice 5:1 [více]
23. Ne 29.05. 17:00 Senohraby – Ondřejov 6:1 [více]
24. So  04.06. 17:00 Ondřejov – Mirošovice 1:2 [více]
25. Ne 12.06. 17:00 Mnichovice B – Ondřejov 5:0 [více]
26. So 18.06. 17:00 Ondřejov – Říčany B 4:1 [více]
Hráči Jméno Podzim Jaro Branky
BRAKÁŘI Luďa Böhm (C)  13  10
Mirek Louda  3
OBRÁNCI David Kvapil 10 12  1
Boris Neciuk 8 12  3
Petr Kölbl 2 6
František Lán 4 5
Honza Novotný 3  1
Vojta Kubaška 9 11
Roman Lán 5 8
Dan Mašek 3 1
Vojta Zámyslický 7  2
ZÁLOŽNÍCI Pavel Vávra 9 11 6
Tomáš Vávra 3  2 3
Jarda Manhart 11 12 1
Michal Záruba 13 12 1
Tomáš Keclík 2
Michal Jordán 12 10 8
Čestmír Vrzáček 2 10
Filip Chytra 9 10 1
ÚTOČNÍCI Jaroslav Richter  13 10 7
Honza Kölbl  12 11 8
Honza Řezníček  13 8 3
Petr Jordán  5 2 2