Archiv Muži „B“ – 2015/2016

4.třída skupina B – Praha-východ
Trenér: Kamil Kabeláč
# Celková tabulka Z V P Skóre B +/-
1.
FK Dobřejovice B
28 20 6 129:51 62 20
2.
Sokol Babice
28 17 8 117:65 54 12
3.
Sokol Čestlice
28 15 8 74:50 50 8
4.
SK Světice
28 16 10 90:73 50 8
5.
Meteor Březí
28 15 10 76:59 48 6
6.
TJ Slavoj Velké Popovice B
28 14 11 80:65 45 3
7.
Sokol Ondřejov B
28 13 10 64:56 44 2
8.
SK Kamenice B
28 12 10 64:69 42 0
9.
Čechie Doubek
28 11 10 69:65 40 -2
10.
SK Kostelec u Křížků B
28 11 12 61:69 38 -4
11.
TJ Sokol Mukařov B
28 10 14 67:90 34 -8
12.
Sokol Lojovice
28 8 18 74:100 26 -16
13.
Sokol Doubravčice
28 7 16 53:91 26 -16
14.
TJ Sokol Hrusice B
28 5 16 49:91 22 -20
15.
TJ Sokol Senohraby B
28 4 19 55:128 17 -25
 Rozpis zápasů a výsledky 2015/2016
1. Ne 23.08. 17:00 Ondřejov B – Lojovice 5:0 [více]
2. So 29.08. 14:00 Mukařov B – Ondřejov B 3:2 [více]
14. St 02.09. 17:30 Ondřejov B – Doubravčice 3:0 [více]
3. Ne 06.09. 17:00 Ondřejov B – Dobřejovice B 2:2 [více]
4. Ne 13.09. 17:00 Ondřejov B – Doubek 3:1 [více]
5. Ne 20.09. 16:30 Čestlice – Ondřejov B 0:2 [více]
6. Ne 27.09. 16:30 Ondřejov B – V. Popovice B 2:0 [více]
7. Ne 04.10. 16:00 Hrusice B – Ondřejov B 3:3 [více]
8. Ne 11.10. 16:00 Ondřejov B – Březí 4:2 [více]
9. Ne 18.10. 15:30 Radošovice B – Ondřejov B 0:2 [více]
10. Ne 25.10. 14:30 Ondřejov B – Senohraby B 6:1 [více]
15. St 28.10. 14:30 Kamenice B – Ondřejov B 2:2 [více]
11. Ne 01.11. 14:00 Babice – Ondřejov B 6:0 [více]
12. Ne 08.11. 14:00 Ondřejov B – Světice 1:0 [více]
13. Ne 15.11. 13:30 Kostelec B – Ondřejov B 3:1 [více]
16. So  26.03. 15:00 Lojovice – Ondřejov B 0:1
17.  Ne 03.04. 16:30 Ondřejov B – Mukařov B 1:1
18. So 09.04. 16:30 Dobřejovice B – Ondřejov B 3:0
19.  Ne 17.04. 17:00 Doubek – Ondřejov B 2:1
20.  Ne 24.04. 17:00 Ondřejov B – Čestlice 0:6
21.  So  30.04. 17:00 V. Popovice B – Ondřejov B 2:3
22.  Ne 08.05. 17:00 Ondřejov B – Hrusice B 6:0
29. St 11.05. 17:30 Doubravčice – Ondřejov B 3:2
23. Ne 15.05. 17:00 Březí – Ondřejov B 3:1
24. Ne 22.05. 17:00 volno (Radošovice B soutěž odhlásili)  
26. So 28.05. 17:00 Senohraby B – Ondřejov B 2:5
30. St 01.06. 17:30 Ondřejov B  – Kamenice B 5:0
26. Ne 05.06. 17:00 Ondřejov B – Babice 3:3
27. Ne 12.06. 17:00 Světice – Ondřejov B 5:0
28. Ne 19.06. 17:00 Ondřejov B – Kostelec B 1:2

část 2.

 Hráč Radošovice B  Senohraby B  Kamenice B  Babice
pusinka hovinko pusinka hovinko pusinka hovinko pusinka hovinko pusinka hovinko pusinka hovinko
Luďa 4  1  4  1  4
Míra  3,5  4,5  1  4  4
Fanda Lán  2,5  4  2
Jarda Manhart  3,5  4  4  4
Bártík  4,5  4,5  3,5  1  4
Damašek  4,5  5,5  4,5  1Auticko  4
Vojta Kubaška  4  4  4,5  1  4
Roman Lán  4,5  4  4,5  2  4
Matěj Dyškant  10
Filip Chytra  4  4  3,5
Pavel Vávra
Gary  4,5  5,5  1  4
M. Dědek Varga  4  2  4
Petr Vosa  3,5  4  4
Řezňa  5  1  4
Dáda Ř
T. Kéca  4  4,5  4  4
Honza Pekař  4  3,5
V. Zámyslický  4,5  1
Kamil  4  4  4,5  4
Martin (Louňovice)
 Míra Červajs  1
Honza Varga  3,5  3,5  4
Láďa tréňa
Vojta víla
Křoví  3,5
Pepa Landík 5 2
Rogož 3,5 ptacek  3,5 ptacek
Pilot 3

 

část 1.

 Hráč  Lojovice  Dobřejovice B  Čestlice  V.Popovice B  Hrusice B  Březí
pusinka hovinko pusinka hovinko pusinka hovinko pusinka hovinko pusinka hovinko pusinka hovinko
Luďa 4,5  4,5  4,5  4,5  3,5  3,5
Míra  4  4,5  4  1 HD  3,5  1  3,5
Fanda Lán  4,5  4,5  4  2  3,5  1  3  1
Jarda Manhart  4,5  4  4  3,5
Bártík  4,5  4,5  4,5  4,5  4,5  5
Damašek  4,5  5  5  1  3,5  3  5  1
Vojta Kubaška  3,5  4,5  4,5  6
Roman Lán  3,5  1  4  4  3,5  1  3,5  1
Matěj Dyškant  2  4,5  2,5  4  2  2,5
Filip Chytra  4  4,5  4  4  3,5
Pavel Vávra
Gary  5  1  5  2  5  1 HD  5  5  1
M. Dědek Varga  4,5  4,5  4  3,5  3,5  1housliky
Petr Vosa  3  4,5  4,5  4  3,5 3
Řezňa  4,5  4,5  0  3  0  3
Dáda Ř
T. Kéca  4,5  4,5  1  4,5  4  4
Honza Pekař  3  1  4,5  3,5  4  3
V. Zámyslický
Kamil  4,5  4  2  4,5
Martin (Louňovice)
 Míra Červajs  4,5
Honza Varga  3  4,5  4  4
Láďa tréňa  4,5  1  7  17
Vojta víla  4,5
Buml  4,5