Informace pro rodiče

Vážení rodiče,

níže naleznete informační buletin týkající se tréninků a turnajů mladší přípravky a školičky. V případě dotazů, prosím, kontaktujte trenéry:

Aleš Podrazil – tel. 731 611 672 (a.podrazil@centrum.cz)  

 1. Informace o trénincích: 
  1. Jaro (duben-červen) / Podzim (září-listopad): úterý – pátek 17:30-19 hod. do cca začátku listopadu (dle počasí a podmínek)
  2. Zima (leden-březen) – pátek 17 hod v tělocvičně ZŠ v Mirošovicích případně Choceradech (kde se domluvíme a je místo) od března (dle počasí) na hřišti v Ondřejově (dle pokynů trenéra). 
 2. Informace k oblečení: chladné počasí – čepice bez bambulek, šňůrek, na tělo funkční prádlo, svršek ideálně šusťákové soupravy, nebo stačí jen šust. nebo outdoor. bundy nebo mikiny (softshellové, potažmo fleecové) – bez kapuce nebo s možností ji zastrčit, to samé u mikin – bez kapuce a bez šňůrek. Na nohy spíše úplejší tepláky nebo šponovky. Ideálně dle podmínek doplnit tenkými prstovými rukavicemi.
 3. Zápasy mladší přípravky – děti budeme doplňovat individuálně před zápasem, nebo až zjistíme, jak jsou na tom ostatní týmy, tak domluvíme nějaký přátelák pro nejmenší (aby jen netrénovali, ale i si zahráli zápas). Záleží hlavně na: I) dohodě klubů, zdali budou adekvátní (ročníkový) soupeř a II) výkonnost a fyzická vyspělost dítěte.  
  1. Sraz: na zápas vždy 40 minut pře zahájením na pořadatelském místě.Trenéři pojedou 1 hodinu předem od pošty v Ondřejově. Vezměte i babičky, dědečky, tetičky strýčky, prostě fanoušky, kteří vytvoří pro děti atmosféru 😊 – fanoušek je vždy platným členem každého týmu!
  2. Svoz: dětí zajišťují rodiče. Potažmo se mohou domluvit rodiče mezi sebou na svozu více dětí. Klub (potažmo trenéři) svoz nezajišťují.
  3. Odpovědnost za děti na turnajích mají rodiče (i za svěřené děti při svozu)
  4. Výbava a oblečení: Na zápasy již děti potřebují chrániče holení a samozřejmě kopačky. Dále pak dětem vezměte  doplňující oblečení (tréninkové) – budou mít pauzy mezi zápasy, dále pak pití, svačinku (energii do kapsy)
  5. Informace k zápasům: aktuální rozpis je vždy na webu v sekci „Mladší přípravka – rozpis zápasů“. Trenér zašle informaci chatem (whatsup na skupinu) nebo mailem před turnajem.
   Potřeba obratem informovat o neúčasti dítěte (ideálně na tréninku před zápasem nebo SMS), aby se mohla doplnit nominace. Pro klub je stanoveno, že při neúčasti na zápase bude předáno k řešení na komisi (pokuta pro klub 3 000,- CZK)
 4. Pravidlo – prosím vezměte na vědomí: trénink nebo zápas je platný vždy dle stanovených termínů a za každého počasí! Informaci o zrušení je kompetence trenéra. Vždy se může chvilku počkat např. při dešti. Skropené hřiště je pro fotbal lepší a zábavnější 😊.