Dorost

Ahoj!

Od příštího týdne 25.10. od 20:00 budou pravidelně každý čtvrtek tréninky v Mirošovicích na umělce.
Sraz bude v 19:30 u pošty nebo 19:50 v Mirošovicích u hřiště. Připravte si 50,- Kč za trénink!!!

Každé úterý bude fyzické posilováni se Standou Stárkem v SKC Ondřejov od 20:00. Připravte si 80,- Kč za trénink!!!

881 shlédnutí příspěvku

Zahájení letní přípravy

Tréninky budou probíhat opět ve spojeném režimu muži+dorost. Začínají od 14.8 a budou probíhat každé úterý a čtvrtek od 18:00 hod.

V rámci přípravy sehrají naše mužstva zápasy uvedené níže. O nominaci budou hráči informování telefonicky trenéry.
U zápasů, kde není uveden termín a čas, bude informace upřesněna po dohodě klubů.

„A“ Mužstvo

4.8 – turnaj ve Struhařově (memoriál Jaroslava Medřického)

Sokol Struhařov – Sokol Ondřejov  1:0
Sokol Ondřejov – dorost SK Střešovice  1:1 (penalty 5:4)

  • Na turnaji jsme obsadili 3. místo
11.8 (17:00)  Ondřejov – Bílkovice  5:2

Sraz na utkání je v 16:00 hod. v kabinách.

18.8 – 19.8 turnaj v Hrusicích (memoriál Jaroslava Tlamichy a Ladislava Vaňka)

Sraz nominovaných hráčů je 30 min před začátkem utkání v kabinách v Hrusicích (45 min u pošty v Ondřejově).

Sobota
13:00 Sokol Hrusice – SK Lensedly (stará garda)
15:00 SK Mirošovice – Sokol Přestavlky 6:1
17:30 Sokol Hrusice – Sokol Ondřejov 5:1
Neděle
14:30 Sokol Ondřejov –
Sokol Přestavlky 4:3
16:25 Hrusické děti
17:00 Sokol Hrusice – SK Mirošovice

  • Na turnaji jsme obsadili 3. místo.

„B“ Mužstvo

11.8 (17:00) Svojetice – Ondřejov „B“  3:2

Sraz na utkání je v 16:00 hod. u pošty v Ondřejově.

Dorost

Soustředění (upřesní trenér V. Zámyslický).

Přátelské utkání dorostu budou upřesněny.

Sledujte web pro další informace!

386 shlédnutí příspěvku

MOTIVACE

„Promiň,“ dovtípila se Ciri a sklonila hlavu. „Triss opravdu potřebuje pomoc, pane… Zigrine. Je velmi nemocná. Děkuji za lék.“
„Neni za co,“ zasmál se trpaslík a přátelsky ji poplácal po rameni. „Pojď, Ciri, pomožeš mně. Medicínu je třeba narychtovat. Narobíme kuliček podle recepisu mojej báby. Takové kuličky vykurýrujú všecku chorobu, co sa ve střevách usadila.“
Rozvinul uzlík, vytáhl z něj malý hliněný hrnek a něco, co nejvíc ze všeho připomínalo hroudu rašeliny. Ciri se zvědavě naklonila.
„Měla bys vědět, milá Ciri, že Zigrinovic bába sa v kurýrování vyznala lepčí než všeci felčaři. Akorát si myslela, že všecky choroby sa berú z lenivosti, no a lenivost je prý nejlepčí kurýrovat výpraskem. Mně a mojim sůrozencom dávala tej svojej medicíny užívat hlavně preventývně. Otlůkala nás při každej příležitosti nebo aj bez ní, stará ježibaba. Jednu mně z ničehož nic dala krajíc chleba se šmalcem a s cukrem. Tak mňa tým překvapila, že sem z teho šoku krajíc upustíl – samo sebú namazaným na zem. Bába mňa zrubala, ojojój. Pak mně dala eště jeden krajíc, akorát že suchý a nepocukrovaný.“
„Moje babička,“ s porozuměním pokývala hlavou Ciri, „mi taky občas nařezala. Rákoskou.“
„Rákoskú?“ zasmál se trpaslík. „Ta moja o mňa jednu přerazila heft od krumpáča. No, ale šlus už s tým spomínáním. Pusťme sa do práce. Toť máš, uškubni teho ždibec a ušúlaj z něho kuličku.“

Andrzej Sapkowsky – Krev Elfů

Někdo by mohl náš neuspěch v zápase svalit na náhodu, jiný by rěkl že je to naše chyba, ale já říkám: „Může za to dezerce v našich řadách!!!!“. Ze začátku asi začnu prvkem zvaným náhoda. Je zcela nemožné předvídat, zda bude štěstěna na naší či nepřátelské straně, ale v onen osudný den jsme rozhodně měli smůlu. Gól z vymyšlené penalty, který zcela podlomil naši morálku, ale i tak nám osud nabídl odpovědi, bohužel jsme je nedokázali využít. Až na některé jedince byla naše fyzická kondice na hamburgrové úrovni, což si taky vybralo svou daň. Dezerci se budu věnovat v příštím čísle (pokud bude).
Ale nerad bych rozebíral naši hru, jednak z toho důvodu, že jsem na detaily zápasu zapomněl a také, protože jsem o nich neměl ani v úmyslu psát. Spíše bych rozvedl, jak zlepšit naši hru. Brigádní generál Mirek má názor, že za naši prohru mohou herní konzole a PC, což je absolutně nesmyslné, ale aby svou teorii dokázal, zvolil další ze základních léků na lenost, což je PRÁCE. Uvidíme, zda jeho lék uspěje. Generální kapitán Láďa rěkl: „Horší už to být nemůže“, což je též velice pozitivní zpráva, protože se v každém následujím zápase můžeme jen zlepšit.
Pokud vyjdou další reportáže, tak v nich už budou zmiňovány individuální chyba, jako nepromněná šance podplukovníka Petra Jordána čí nevysvětlitelné chování kapitána Františka Lána.

A zde je nejpodstatnější motivace, jak hrát: http://www.youtube.com/watch?v=pGFGD5pj03M , bohužel jsem český překlad nenašel , ale pokud se budete snažit, tak to někde český najdete.

Pokud jsou někde gram. chyby, tak se omlouvám, ale nepoužívám českou klávesnici, a proto se mi velice špatně píšou háčky a čárky.

385 shlédnutí příspěvku

Datum: 28.8.2011

Hřiště: Ondřejov

Rozhodčí: Chocholouš

Diváci: 20 diváků

Branky: 0

Trenér: V. Zámyslický

V úvodním kole nové sezóny jsme hostili tým Odolené Vody. V úvodu zápasu měl soupeř proti našemu značně obměněnému týmu velikou převahu. Postupem času se nám podařilo hru vcelku vyrovnat, ale ve čtyřicáté minutě vyvrcholila nedůslednost v naší defenzivě v pokutový kop.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s předsevzetím o body se ještě porvat, ale nesmyslná chyba našeho kapitána Fandy Lána již v padesáté minutě znamenala druhý inkasovaný gól. Na zvrat už naši hráči neměli sílu a do konce zápasu ještě dvakrát inkasovali.

Větším zklamáním než výsledek je přístup hráčů počínaje neúčastí některých na zápase přes nutnost obvolávat další hráče ráno před zápasem až po jejich nasazení během zápasu. Doufejme, že se naši borci sami přesvědčili o nezbytnosti účasti na trénincích, většina hráčů má veliké rezervy ve fyzičce a některým dost zásadně překážel míč (i hráčům u kterých to nebývá zvykem). Světlým okamžikem byl výkon mladých hráčů ze Skalice, kteří se hře mezi staršími vcelku dobře přizpůsobili a také výkon brankáře Honzy Staňka (až na jednu chybičku :-)).

Příští zápas: Strančice : O, Neděle 4.9 od 10:15 (sraz v 9:00 na náměstí)

Sestava:

Honza Staněk

(C) Fanda Lán – Jarda Manhart  – Petr Vosátka – Patrik Eliáš (45´Honza Rathouský)

Matěj Dyškant – Michal Jordán – Filip Chytra – Štěpán Popela

Petr Jordán – Roman Židík (65´Kuba Al Obaid)

554 shlédnutí příspěvku